|
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCF688 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 625kva elektrische dieselgeneratoren 500kw Cummins diesel motor generator set
Voordelen van een dieselgenerator met Cummins-motor:
1. betrouwbare prestaties:
Betrouwbare prestaties zijn het grootste voordeel van SHX-producten, dat gebaseerd is op het uitstekende ontwerp in elk aspect en het strikte QC-systeem.
2De klant op de eerste plaats.
Wij wijden ons aan de ontwikkeling van producten om aan de eisen van de klant te voldoen.
3Technische ondersteuning en service:
Ons team van ingenieurs zal uw technische problemen binnen 48 uur oplossen.
4.Strict testproces vóór uitvoer:
Elk product zal twee keer getest worden voor de fabriek, gratis laden en onder de lading, alle producten zijn 100% ex-fabriek slagen.
5.certificering: ISO9001:2015, TUV enz.
Specificatie van een 625kva dieselgeneratorset
| Genset-model | SCF688 |
| Genset nominale vermogen | 500 kW/625 KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 900 ampère |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Type aansluiting | 3 fase 4 draad |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Algemene afmetingen (L × W × H) mm | 3300×1250×1850 |
| Bruto gewicht (kg) | 4500 |
| Dieselmotor | |
| Brandnaam | KUMMINS |
| Model | KTAA19-G6A |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, lucht-lucht naverkoeling |
| Aspiratie | Turbocompressor |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motorkoelsysteem | watergekoelde |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Motorfiltersysteem | Droog luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Verplaatsing ((L) | 19 |
| Boring × Stroke (mm) | 159×159 |
| Compressieverhouding | 13.0: 1 |
| Brandstofverbruik (l/h) | ≤206 |
| Luukcapaciteit ((L) | 38 |
| Alternator | |
| Brandnaam | Farrand |
| Model | FLD544FS |
| Excite-type | Brushless self-excited AVR-regulatie |
| Type aansluiting | 3 fase 4 pool |
| Steeds veranderende frequentie | 0.50% |
| Geen belastingspanning | ≥95%-105% |
| Steady voltage | ≤ ± 1% |
| Isolatie klasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) alternator; (3) watertank en radiatorassemblage; (4) bedieningspaneel; (5) basisframe. | |
![]()
Algemene kenmerken:
■ Elke generator wordt onderworpen aan een uitgebreid testprogramma dat 50% belasting, 75% belasting, 100% belasting, 110% belasting en de controle omvat;
■ 24 V gelijkstroom startmotor;
■ uitgerust met 24 V hoogwaardige onderhoudsvrije loodzuurstarterbatterijen en verbinding met kabels;
■ uitgerust met een industriële geluidsdemper en een flexibele uitlaatpijp;
■ Ontworpen om te voldoen aan ISO8528/GB2820.
![]()
OEM-service:
Guangdong Sunkings Electric Co., Ltd. kan professionele OEM-service aanbieden voor klanten.
1Uniek ontwerp en fabricage van generatoren volgens de eisen van de klant.
2. afdrukken of schilderen van het klantlogo op de generator.
3. Installatie en bediening handleiding neutrale of rubrieken kunnen worden ontworpen volgens de klant's vereiste.
4Volledige garantie dekking voor de klanten.
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCF688 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 625kva elektrische dieselgeneratoren 500kw Cummins diesel motor generator set
Voordelen van een dieselgenerator met Cummins-motor:
1. betrouwbare prestaties:
Betrouwbare prestaties zijn het grootste voordeel van SHX-producten, dat gebaseerd is op het uitstekende ontwerp in elk aspect en het strikte QC-systeem.
2De klant op de eerste plaats.
Wij wijden ons aan de ontwikkeling van producten om aan de eisen van de klant te voldoen.
3Technische ondersteuning en service:
Ons team van ingenieurs zal uw technische problemen binnen 48 uur oplossen.
4.Strict testproces vóór uitvoer:
Elk product zal twee keer getest worden voor de fabriek, gratis laden en onder de lading, alle producten zijn 100% ex-fabriek slagen.
5.certificering: ISO9001:2015, TUV enz.
Specificatie van een 625kva dieselgeneratorset
| Genset-model | SCF688 |
| Genset nominale vermogen | 500 kW/625 KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 900 ampère |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Type aansluiting | 3 fase 4 draad |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Algemene afmetingen (L × W × H) mm | 3300×1250×1850 |
| Bruto gewicht (kg) | 4500 |
| Dieselmotor | |
| Brandnaam | KUMMINS |
| Model | KTAA19-G6A |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, lucht-lucht naverkoeling |
| Aspiratie | Turbocompressor |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motorkoelsysteem | watergekoelde |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Motorfiltersysteem | Droog luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Verplaatsing ((L) | 19 |
| Boring × Stroke (mm) | 159×159 |
| Compressieverhouding | 13.0: 1 |
| Brandstofverbruik (l/h) | ≤206 |
| Luukcapaciteit ((L) | 38 |
| Alternator | |
| Brandnaam | Farrand |
| Model | FLD544FS |
| Excite-type | Brushless self-excited AVR-regulatie |
| Type aansluiting | 3 fase 4 pool |
| Steeds veranderende frequentie | 0.50% |
| Geen belastingspanning | ≥95%-105% |
| Steady voltage | ≤ ± 1% |
| Isolatie klasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) alternator; (3) watertank en radiatorassemblage; (4) bedieningspaneel; (5) basisframe. | |
![]()
Algemene kenmerken:
■ Elke generator wordt onderworpen aan een uitgebreid testprogramma dat 50% belasting, 75% belasting, 100% belasting, 110% belasting en de controle omvat;
■ 24 V gelijkstroom startmotor;
■ uitgerust met 24 V hoogwaardige onderhoudsvrije loodzuurstarterbatterijen en verbinding met kabels;
■ uitgerust met een industriële geluidsdemper en een flexibele uitlaatpijp;
■ Ontworpen om te voldoen aan ISO8528/GB2820.
![]()
OEM-service:
Guangdong Sunkings Electric Co., Ltd. kan professionele OEM-service aanbieden voor klanten.
1Uniek ontwerp en fabricage van generatoren volgens de eisen van de klant.
2. afdrukken of schilderen van het klantlogo op de generator.
3. Installatie en bediening handleiding neutrale of rubrieken kunnen worden ontworpen volgens de klant's vereiste.
4Volledige garantie dekking voor de klanten.