|
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SYF275 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 250kva back-up dieselgenerator 275kva Yuchai dieselgenerator elektrisch Genset
Beoordelingen bij 0,8 krachtfactor
1) Omgevingsreferentieomstandigheden: 1000 mbar, relatieve luchtvochtigheid 27,30%;
2) ESP: Standby Power Standby duty, werking onder variabele belasting, zonder overbelasting;
3) PRP: Primaire vermogen-continuous duty-operatie, onder variabele belasting 24/24h-10% boven de toegestane belasting van 1 uur/12 uur;
We kunnen ook originele filters leveren voor elke DG-set op aanbeveling.
Onze diensten hiervoor zijn onder meer de volgende:
• Uitlaatleiding en isolatie
· Superstille geluidsbeheersdoeken
· Akoestische behandeling van DG Room
· Omschakeling van bestaande DG's naar geluidsdichte DG's
· Ontwerp op maat voor uw wensen
· Duct & gliding
| Specificatie van de 250kva Yuchai dieselgenerator | |
| Model | SYF275 |
| Genset Prime Power | 250 KVA / 200 KW |
| Motor | Yuchai |
| Motormodel | YC6MK350L-D20 |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, watergekoeld |
| Alternator | Stamford / Leroy Somer / Farrand / Marathon |
| Spanningsregeling | AVR |
| Controller | Deep Sea / ComAp / Smartgen |
| Garantie | 1 jaar / 1000 rijuren |
| Certificaat | CE, ISO |
| Plaats van oorsprong | Foshan, China |
| Nominale spanning | 230/400V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale stroom | 360A |
| Koelmethode | Gesloten cyclus watergekoeld met radiator |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Brandstofinspuitingssysteem | Directe injectie |
| Startsysteem | Elektrische start |
![]()
Waarom kiezen jullie ons?
1.Sunkings is de eerste groep van leveranciers van handelsverzekeringen, die instemmen met de kwaliteit van het product en de leveringsverplichtingen. 100% terugbetaling van de betaling tegen de levertijd.
2- Alibaba beoordeeld 4 jaar gouden leverancier.
3Gecontroleerd door de inspectieinstelling Bureau Veritas Certification.
4.100% QC inspectie voor verzending.
5.Beste kwaliteit en beste service met concurrerende prijs.
Opties
| Eingine | Alternator | Generator | Brandstofsysteem | Schaduw |
|
Voorverwarmer voor waterjassen Olievoorverwarmer |
Temperatuur van de wikkeling Metingsinstrument Alternator voorverwarmer PMG Antivocht- en anticorrosiebehandeling Anticondensatieverwarmer |
Gereedschapskist met de machine |
Alarm voor een laag brandstofniveau Automatisch brandstoftoevoersysteem T-klep voor brandstof |
Aanhangwagen gegalvaniseerd |
| Glijmiddel | Afvoerstelsel | Koelsysteem | Controlesysteem | Spanningen |
| Olie met de machine | Beschermingsplaat tegen hitte |
Vormwarmtebescherming Koelmiddel (-30°C) |
Afstandsbediening ATS |
415/240V 400/230V 380/220V |
![]()
Inleiding vanGuangdong Sunkings ElectricCo., Ltd.
Guangdong Sunkings Electric Co., Ltd heeft meer dan 15 jaar ervaring in de productie en onderhoud van diesel generator sets.Yuchai en Shangchai aangedreven diesel generatoren die allemaal gemaakt worden in China houdt de generator kost veel lager dan de VS of de EU of de Japan kosten, aangezien het ontwerp en alle materialen hetzelfde zijn als bij de oorspronkelijke fabrieken, blijft de kwaliteit vrijwel gelijk aan bij de oorspronkelijke fabrieken.
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SYF275 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 250kva back-up dieselgenerator 275kva Yuchai dieselgenerator elektrisch Genset
Beoordelingen bij 0,8 krachtfactor
1) Omgevingsreferentieomstandigheden: 1000 mbar, relatieve luchtvochtigheid 27,30%;
2) ESP: Standby Power Standby duty, werking onder variabele belasting, zonder overbelasting;
3) PRP: Primaire vermogen-continuous duty-operatie, onder variabele belasting 24/24h-10% boven de toegestane belasting van 1 uur/12 uur;
We kunnen ook originele filters leveren voor elke DG-set op aanbeveling.
Onze diensten hiervoor zijn onder meer de volgende:
• Uitlaatleiding en isolatie
· Superstille geluidsbeheersdoeken
· Akoestische behandeling van DG Room
· Omschakeling van bestaande DG's naar geluidsdichte DG's
· Ontwerp op maat voor uw wensen
· Duct & gliding
| Specificatie van de 250kva Yuchai dieselgenerator | |
| Model | SYF275 |
| Genset Prime Power | 250 KVA / 200 KW |
| Motor | Yuchai |
| Motormodel | YC6MK350L-D20 |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, watergekoeld |
| Alternator | Stamford / Leroy Somer / Farrand / Marathon |
| Spanningsregeling | AVR |
| Controller | Deep Sea / ComAp / Smartgen |
| Garantie | 1 jaar / 1000 rijuren |
| Certificaat | CE, ISO |
| Plaats van oorsprong | Foshan, China |
| Nominale spanning | 230/400V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale stroom | 360A |
| Koelmethode | Gesloten cyclus watergekoeld met radiator |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Brandstofinspuitingssysteem | Directe injectie |
| Startsysteem | Elektrische start |
![]()
Waarom kiezen jullie ons?
1.Sunkings is de eerste groep van leveranciers van handelsverzekeringen, die instemmen met de kwaliteit van het product en de leveringsverplichtingen. 100% terugbetaling van de betaling tegen de levertijd.
2- Alibaba beoordeeld 4 jaar gouden leverancier.
3Gecontroleerd door de inspectieinstelling Bureau Veritas Certification.
4.100% QC inspectie voor verzending.
5.Beste kwaliteit en beste service met concurrerende prijs.
Opties
| Eingine | Alternator | Generator | Brandstofsysteem | Schaduw |
|
Voorverwarmer voor waterjassen Olievoorverwarmer |
Temperatuur van de wikkeling Metingsinstrument Alternator voorverwarmer PMG Antivocht- en anticorrosiebehandeling Anticondensatieverwarmer |
Gereedschapskist met de machine |
Alarm voor een laag brandstofniveau Automatisch brandstoftoevoersysteem T-klep voor brandstof |
Aanhangwagen gegalvaniseerd |
| Glijmiddel | Afvoerstelsel | Koelsysteem | Controlesysteem | Spanningen |
| Olie met de machine | Beschermingsplaat tegen hitte |
Vormwarmtebescherming Koelmiddel (-30°C) |
Afstandsbediening ATS |
415/240V 400/230V 380/220V |
![]()
Inleiding vanGuangdong Sunkings ElectricCo., Ltd.
Guangdong Sunkings Electric Co., Ltd heeft meer dan 15 jaar ervaring in de productie en onderhoud van diesel generator sets.Yuchai en Shangchai aangedreven diesel generatoren die allemaal gemaakt worden in China houdt de generator kost veel lager dan de VS of de EU of de Japan kosten, aangezien het ontwerp en alle materialen hetzelfde zijn als bij de oorspronkelijke fabrieken, blijft de kwaliteit vrijwel gelijk aan bij de oorspronkelijke fabrieken.