|
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCL550 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 500kva back-up diesel generator 550kva Cummings Power Generator stille generator set
Voordelenvan een 500kva back-up diesel generator aangedreven door Cummins motor:
1. Internationale garantie dienst
2. Met ISO9001 & CE-certificering
3Er zijn veel goedkopere onderdelen op de wereldmarkt.
4Gecoupleerd met de Stamford-generator,Leroy Someralternator of ChineesFarrandalternator
5Perfecte after-service netwerk.
6Zowel 50Hz als 60Hz.
7- Strenge test met 50% belasting, 75% belasting, 100% belasting en 110% belasting
8Korte levertijd
Specificatie van een 500kva back-up dieseldesegenerator
| Genset-model | SCL550 |
| Genset nominale vermogen | 400 kW/500 KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 720A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Type aansluiting | 3 fase 4 draad |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Algemene afmetingen (L × W × H) mm | 4700 × 1800 × 2450 |
| Bruto gewicht (kg) | 4400 |
| Dieselmotor | |
| Brandnaam | Cummins |
| Model | QSZ13-G3 |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, lucht-lucht naverkoeld |
| Aspiratie | Turbocompressor |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motorkoelsysteem | watergekoelde |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Motorfiltersysteem | Droog luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Verplaatsing (L) | 13 |
| Boring × slagkracht (mm) | 130×163 |
| Compressieverhouding | 17: 1 |
| 100% brandstofverbruik bij belasting (g/kw.h) | ≤191 |
| Luukcapaciteit (L) | 45.42 |
| Alternator | |
| Brandnaam | Leroy Somer |
| Model | TAL-A47-C |
| Excite-type | Brushless self-excited AVR-regulatie |
| Type aansluiting | 3 fase 4 pool |
| Steeds veranderende frequentie | 0.50% |
| Geen belastingspanning | ≥95%-105% |
| Steady voltage | ≤ ± 1% |
| Isolatie klasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) alternator; (3) watertank en radiatorassemblage; (4) bedieningspaneel; (5) basisframe. | |
![]()
Omvang van het aanbodvan een stille generator
1.Standaard gereedschapskits en volledige handleidingen voor het gebruik/onderhoud/onderdelen voor motor/alternator
2Een gloednieuwe motor, met startmotor.
3Brandnieuwe borstelloze generator, enkellagers, flensverbinding, IP21-23, H-isolatie klasse, met AVR.
4Automatisch bedieningspaneel, met LCD-display.
5.Aandrijving met batterijoplaadgenerator.
5.circuit breaker, uitlaat geluidsdemper
6Radiator voor een omgevingstemperatuur van 40°C en twee verdiepingen koeling, met ventilator en voorste beveiliging.
7.Anti-vibratie pads zijn bevestigd tussen de motor/alternator en het basisframe, om ervoor te zorgen dat de concurrerende generator onder stabilisatie draait.
8.Skid gemonteerde bodem brandstoftank - 8 uur continue werking op keuze (grotere brandstoftank op uw vraag onder extra kosten)
9.Externe ingebouwde noodstopknop voor extra veiligheid
10De kleuren en merken op uw wensen.
11.Facultatief: ATS (automatische overdrachtsschakelaar), batterijoplader van de elektriciteitsnettoevoer, brandstof-waterseparator, waterverwarmer en olieverwarmer (afhankelijk van het gebruik),brandstoffilter, oliefilter,waterfilter en luchtfilter, Parallel systeem voor uw keuze.
![]()
Primaire kracht (PRP):het primaire vermogen is beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97 ((EQV ISO8528));een overbelasting van 10% is beschikbaar gedurende 1 uur binnen een periode van 12 uur.
Stand-by-vermogen (ESP):Het standby-vermogen is van toepassing op de noodstroomvoorziening gedurende de duur van een stroomonderbreking.de capaciteit voor parallelle of onderhandelde onderbrekingsoperaties is beschikbaar bij deze rating;.
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCL550 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 500kva back-up diesel generator 550kva Cummings Power Generator stille generator set
Voordelenvan een 500kva back-up diesel generator aangedreven door Cummins motor:
1. Internationale garantie dienst
2. Met ISO9001 & CE-certificering
3Er zijn veel goedkopere onderdelen op de wereldmarkt.
4Gecoupleerd met de Stamford-generator,Leroy Someralternator of ChineesFarrandalternator
5Perfecte after-service netwerk.
6Zowel 50Hz als 60Hz.
7- Strenge test met 50% belasting, 75% belasting, 100% belasting en 110% belasting
8Korte levertijd
Specificatie van een 500kva back-up dieseldesegenerator
| Genset-model | SCL550 |
| Genset nominale vermogen | 400 kW/500 KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 720A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Type aansluiting | 3 fase 4 draad |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Algemene afmetingen (L × W × H) mm | 4700 × 1800 × 2450 |
| Bruto gewicht (kg) | 4400 |
| Dieselmotor | |
| Brandnaam | Cummins |
| Model | QSZ13-G3 |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, lucht-lucht naverkoeld |
| Aspiratie | Turbocompressor |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motorkoelsysteem | watergekoelde |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Motorfiltersysteem | Droog luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Verplaatsing (L) | 13 |
| Boring × slagkracht (mm) | 130×163 |
| Compressieverhouding | 17: 1 |
| 100% brandstofverbruik bij belasting (g/kw.h) | ≤191 |
| Luukcapaciteit (L) | 45.42 |
| Alternator | |
| Brandnaam | Leroy Somer |
| Model | TAL-A47-C |
| Excite-type | Brushless self-excited AVR-regulatie |
| Type aansluiting | 3 fase 4 pool |
| Steeds veranderende frequentie | 0.50% |
| Geen belastingspanning | ≥95%-105% |
| Steady voltage | ≤ ± 1% |
| Isolatie klasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) alternator; (3) watertank en radiatorassemblage; (4) bedieningspaneel; (5) basisframe. | |
![]()
Omvang van het aanbodvan een stille generator
1.Standaard gereedschapskits en volledige handleidingen voor het gebruik/onderhoud/onderdelen voor motor/alternator
2Een gloednieuwe motor, met startmotor.
3Brandnieuwe borstelloze generator, enkellagers, flensverbinding, IP21-23, H-isolatie klasse, met AVR.
4Automatisch bedieningspaneel, met LCD-display.
5.Aandrijving met batterijoplaadgenerator.
5.circuit breaker, uitlaat geluidsdemper
6Radiator voor een omgevingstemperatuur van 40°C en twee verdiepingen koeling, met ventilator en voorste beveiliging.
7.Anti-vibratie pads zijn bevestigd tussen de motor/alternator en het basisframe, om ervoor te zorgen dat de concurrerende generator onder stabilisatie draait.
8.Skid gemonteerde bodem brandstoftank - 8 uur continue werking op keuze (grotere brandstoftank op uw vraag onder extra kosten)
9.Externe ingebouwde noodstopknop voor extra veiligheid
10De kleuren en merken op uw wensen.
11.Facultatief: ATS (automatische overdrachtsschakelaar), batterijoplader van de elektriciteitsnettoevoer, brandstof-waterseparator, waterverwarmer en olieverwarmer (afhankelijk van het gebruik),brandstoffilter, oliefilter,waterfilter en luchtfilter, Parallel systeem voor uw keuze.
![]()
Primaire kracht (PRP):het primaire vermogen is beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97 ((EQV ISO8528));een overbelasting van 10% is beschikbaar gedurende 1 uur binnen een periode van 12 uur.
Stand-by-vermogen (ESP):Het standby-vermogen is van toepassing op de noodstroomvoorziening gedurende de duur van een stroomonderbreking.de capaciteit voor parallelle of onderhandelde onderbrekingsoperaties is beschikbaar bij deze rating;.