|
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCL619 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 563kva back-up diesel generator 619kva geluiddichte Cummins diesel generator set
Standardconfiguratief 563kva back-up dieselgenerator:
1) Cummins motor
2) Leory Somer alternator
3) Smartgen HGM6110 bedieningspaneel
4) Delixi-circuitbreaker
5) 8 werkuren Basisbrandstoftank
6) Anti-vibratiesysteem
7) Schakelaar voor batterij, batterijoplader en batterijisolator
8) Industriële geluidsdemper en flexibele uitlaatpijp
9) geluiddicht dakdak
Technische specificatie
| Genset-model | SCL619 |
| Genset nominale vermogen | 450 kW/563 KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 810A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Type aansluiting | 3 fase 4 draad |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Algemene afmetingen (L × W × H) mm | 4700 × 1800 × 2450 |
| Bruto gewicht (kg) | 5300 |
| Dieselmotor | |
| Brandnaam | CCEC Cummins |
| Model | KTAA19-G6 |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, lucht-lucht naverkoeld |
| Aspiratie | Turbocompressor |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motorkoelsysteem | watergekoelde |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Motorfiltersysteem | Droog luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Verplaatsing (L) | 19 |
| Boring × slagkracht (mm) | 159×159 |
| Compressieverhouding | 13: 1 |
| 100% brandstofverbruik bij belasting (g/kw.h) | ≤206 |
| Luukcapaciteit (L) | 38 |
| Alternator | |
| Brandnaam | Leroy Somer |
| Model | TAL-A47-E |
| Excite-type | Brushless self-excited AVR-regulatie |
| Type aansluiting | 3 fase 4 pool |
| Steeds veranderende frequentie | 0.50% |
| Geen belastingspanning | ≥95%-105% |
| Steady voltage | ≤ ± 1% |
| Isolatie klasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) alternator; (3) watertank en radiatorassemblage; (4) bedieningspaneel; (5) basisframe. | |
![]()
Omvang van het aanbodvan een stille generator
1.Standaard gereedschapskits en volledige handleidingen voor het gebruik/onderhoud/onderdelen voor motor/alternator
2Een gloednieuwe motor, met startmotor.
3Brandnieuwe borstelloze generator, enkellagers, flensverbinding, IP21-23, H-isolatie klasse, met AVR.
4Automatisch bedieningspaneel, met LCD-display.
5.Aandrijving met batterijoplaadgenerator.
5.circuit breaker, uitlaat geluidsdemper
6Radiator voor een omgevingstemperatuur van 40°C en twee verdiepingen koeling, met ventilator en voorste beveiliging.
7.Anti-vibratie pads zijn bevestigd tussen de motor/alternator en het basisframe, om ervoor te zorgen dat de concurrerende generator onder stabilisatie draait.
8.Skid gemonteerde bodem brandstoftank - 8 uur continue werking op keuze (grotere brandstoftank op uw vraag onder extra kosten)
9.Externe ingebouwde noodstopknop voor extra veiligheid
10De kleuren en merken op uw wensen.
11.Facultatief: ATS (automatische overdrachtsschakelaar), batterijoplader van de elektriciteitsnettoevoer, brandstof-waterseparator, waterverwarmer en olieverwarmer (afhankelijk van het gebruik),brandstoffilter, oliefilter,waterfilter en luchtfilter, Parallel systeem voor uw keuze.
![]()
OEM-service:
Guangdong Sunkings Electric Co., Ltd. kan professionele OEM-service aanbieden voor klanten.
1Uniek ontwerp en fabricage van generatoren volgens de eisen van de klant.
2. afdrukken of schilderen van het klantlogo op de generator.
3. Installatie en bediening handleiding neutrale of rubrieken kunnen worden ontworpen volgens de klant's vereiste.
4Volledige garantie dekking voor de klanten.
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCL619 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 563kva back-up diesel generator 619kva geluiddichte Cummins diesel generator set
Standardconfiguratief 563kva back-up dieselgenerator:
1) Cummins motor
2) Leory Somer alternator
3) Smartgen HGM6110 bedieningspaneel
4) Delixi-circuitbreaker
5) 8 werkuren Basisbrandstoftank
6) Anti-vibratiesysteem
7) Schakelaar voor batterij, batterijoplader en batterijisolator
8) Industriële geluidsdemper en flexibele uitlaatpijp
9) geluiddicht dakdak
Technische specificatie
| Genset-model | SCL619 |
| Genset nominale vermogen | 450 kW/563 KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 810A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogensfactor | 0.8 Achterstand |
| Type aansluiting | 3 fase 4 draad |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Algemene afmetingen (L × W × H) mm | 4700 × 1800 × 2450 |
| Bruto gewicht (kg) | 5300 |
| Dieselmotor | |
| Brandnaam | CCEC Cummins |
| Model | KTAA19-G6 |
| Motortype | 6 cilinders in lijn, 4 slag, lucht-lucht naverkoeld |
| Aspiratie | Turbocompressor |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motorkoelsysteem | watergekoelde |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Motorfiltersysteem | Droog luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Verplaatsing (L) | 19 |
| Boring × slagkracht (mm) | 159×159 |
| Compressieverhouding | 13: 1 |
| 100% brandstofverbruik bij belasting (g/kw.h) | ≤206 |
| Luukcapaciteit (L) | 38 |
| Alternator | |
| Brandnaam | Leroy Somer |
| Model | TAL-A47-E |
| Excite-type | Brushless self-excited AVR-regulatie |
| Type aansluiting | 3 fase 4 pool |
| Steeds veranderende frequentie | 0.50% |
| Geen belastingspanning | ≥95%-105% |
| Steady voltage | ≤ ± 1% |
| Isolatie klasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) alternator; (3) watertank en radiatorassemblage; (4) bedieningspaneel; (5) basisframe. | |
![]()
Omvang van het aanbodvan een stille generator
1.Standaard gereedschapskits en volledige handleidingen voor het gebruik/onderhoud/onderdelen voor motor/alternator
2Een gloednieuwe motor, met startmotor.
3Brandnieuwe borstelloze generator, enkellagers, flensverbinding, IP21-23, H-isolatie klasse, met AVR.
4Automatisch bedieningspaneel, met LCD-display.
5.Aandrijving met batterijoplaadgenerator.
5.circuit breaker, uitlaat geluidsdemper
6Radiator voor een omgevingstemperatuur van 40°C en twee verdiepingen koeling, met ventilator en voorste beveiliging.
7.Anti-vibratie pads zijn bevestigd tussen de motor/alternator en het basisframe, om ervoor te zorgen dat de concurrerende generator onder stabilisatie draait.
8.Skid gemonteerde bodem brandstoftank - 8 uur continue werking op keuze (grotere brandstoftank op uw vraag onder extra kosten)
9.Externe ingebouwde noodstopknop voor extra veiligheid
10De kleuren en merken op uw wensen.
11.Facultatief: ATS (automatische overdrachtsschakelaar), batterijoplader van de elektriciteitsnettoevoer, brandstof-waterseparator, waterverwarmer en olieverwarmer (afhankelijk van het gebruik),brandstoffilter, oliefilter,waterfilter en luchtfilter, Parallel systeem voor uw keuze.
![]()
OEM-service:
Guangdong Sunkings Electric Co., Ltd. kan professionele OEM-service aanbieden voor klanten.
1Uniek ontwerp en fabricage van generatoren volgens de eisen van de klant.
2. afdrukken of schilderen van het klantlogo op de generator.
3. Installatie en bediening handleiding neutrale of rubrieken kunnen worden ontworpen volgens de klant's vereiste.
4Volledige garantie dekking voor de klanten.