|
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SPL2035 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 1480kw Perkins Diesel Generator Set 1850kva Perkins Generator Set 3 Fase Genset
Prime Power (PRP):Prime power is beschikbaar voor een onbeperkt aantal jaarlijkse uren in variabele belastingstoepassingen, in overeenstemming met GB/T2820-97(EQV ISO8528); een overbelastingscapaciteit van 10% is beschikbaar gedurende een periode van 1 uur binnen een periode van 12 uur werking.
Standby Power Rating (ESP):De standby-vermogensclassificatie is van toepassing voor het leveren van noodstroom gedurende de duur van een stroomonderbreking. Er is geen overbelasting, parallelle netvoeding of onderhandelde uitval mogelijk bij deze classificatie.
Voordelen van 1500kw Perkins dieselgenerator set
1) Lage uitlaatgassen
2) Onafhankelijk brandstof direct gush-oliesysteem
3) Laag brandstofverbruik
4) Stabiele prestaties
5) Goede vermogen-gewichtsverhouding
6) Kleine, compacte structuur, mooie uitstraling
7) Eenvoudig te installeren, gemakkelijk te onderhouden
Technische specificaties
| Generator model | SPL2035 |
| Generator nominaal vermogen | 1480KW/1850KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 2700A |
| Frequentie | 50Hz |
| Vermogensfactor | 0,8 Achterblijvend |
| Verbindingstype | 3 fase 4 draads |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Totale afmeting (L×B×H) mm | 7000×2280×2500 |
| Bruto gewicht (kg) | 15000 |
| Dieselmotor | |
| Merk | Perkins |
| Model | 4016TAG1A |
| Motortype | 16 cilinders in V, 4 takt, lucht-naar-lucht nakoeling |
| Aanzuiging | Turbo |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motor koelsysteem | Watergekoeld |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | Door 24V batterijen |
| Motorfiltersysteem | Droogtype luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Cilinderinhoud (L) | 61.12 |
| Boring×Slag (mm) | 160×1190 |
| Compressieverhouding | 13.6: 1 |
| 100% Belasting brandstofverbruik (g/kw.h) | ≤205 |
| Smeringscapaciteit (L) | 237.2 |
| Alternator | |
| Merk | Leroy Somer |
| Model | LSA52.3S5 |
| Opwekkings type | Borstelloze zelfopgewekte AVR-regeling |
| Verbindingstype | 3 fase 4 polen |
| Stabiele frequentieverandering | 0.50% |
| Onbelaste spanning | ≥95%-105% |
| Stabiele spanning | ≤±1% |
| Isolatieklasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) Alternator; (3) Watertank & radiator assemblage; (4) Bedieningspaneel; (5) Basisframe. | |
![]()
Toepassingen:
1. Industriegebied: onroerend goed, ziekenhuis, hotel, bank, bouw, fabriek, olieveld, luchthaven, mijnbouw, spoorweg, enz.
2. Thuisgebruik: persoonlijk gebruik voor huis, kamperen, feest, enz.
3. Telecom, mobiele toren, enz.
4. Eiland, woestijn of elke plaats zonder elektriciteit
5. Als noodapparatuur speciaal voor natuurrampen, zoals tyfoon, aardbeving, zware sneeuwval, enz.
6. Stand-by stroom of hoofdvoeding, binnen of buiten gebruik.
![]()
Waarom voor ons kiezen?
1.Sunkings is de eerste groep leveranciers van handelsverzekeringen, stemt ermee in zich te houden aan productkwaliteit en leveringsverplichtingen. 100% restitutie van de betaling tegen de levertijd.
2.Alibaba beoordeelde 4 jaar Gold Supplier.
3.Geïnspecteerd door de inspectie-instelling van Bureau Veritas Certification.
4.100% QC-inspectie vóór verzending.
5.Beste kwaliteit & Beste service met concurrerende prijs.
FAQ
1.Wat is het vermogensbereik van uw dieselgeneratorsets?
Antwoord: We kunnen dieselgeneratorsets leveren van 25kva tot 2750kva.
2.Wat is uw betalingstermijn?
Antwoord: We kunnen T/T en L/C accepteren.
3.Wat is uw garantie?
Antwoord: Eén jaar of 1000 draaiuren, afhankelijk van wat het eerst komt.
4.Wat is uw MOQ?
Antwoord: MOQ is 1 set.
5.Wat is de frequentie- en spanningsstandaard of uw dieselgeneratorsets?
Antwoord: 50Hz / 60Hz, 480/277V, 415/240V, 400/230V, 380/220V of gevraagde spanning.
6.Biedt u OEM-service aan?
Antwoord: Ja.
7.Wat is uw levertijd?
Antwoord: Gemiddeld 20 dagen.
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SPL2035 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 1480kw Perkins Diesel Generator Set 1850kva Perkins Generator Set 3 Fase Genset
Prime Power (PRP):Prime power is beschikbaar voor een onbeperkt aantal jaarlijkse uren in variabele belastingstoepassingen, in overeenstemming met GB/T2820-97(EQV ISO8528); een overbelastingscapaciteit van 10% is beschikbaar gedurende een periode van 1 uur binnen een periode van 12 uur werking.
Standby Power Rating (ESP):De standby-vermogensclassificatie is van toepassing voor het leveren van noodstroom gedurende de duur van een stroomonderbreking. Er is geen overbelasting, parallelle netvoeding of onderhandelde uitval mogelijk bij deze classificatie.
Voordelen van 1500kw Perkins dieselgenerator set
1) Lage uitlaatgassen
2) Onafhankelijk brandstof direct gush-oliesysteem
3) Laag brandstofverbruik
4) Stabiele prestaties
5) Goede vermogen-gewichtsverhouding
6) Kleine, compacte structuur, mooie uitstraling
7) Eenvoudig te installeren, gemakkelijk te onderhouden
Technische specificaties
| Generator model | SPL2035 |
| Generator nominaal vermogen | 1480KW/1850KVA |
| Nominale spanning | 400/230V (instelbaar) |
| Nominale stroom | 2700A |
| Frequentie | 50Hz |
| Vermogensfactor | 0,8 Achterblijvend |
| Verbindingstype | 3 fase 4 draads |
| Koelsysteem | Gesloten cyclus watergekoeld met ventilator, watertank |
| Totale afmeting (L×B×H) mm | 7000×2280×2500 |
| Bruto gewicht (kg) | 15000 |
| Dieselmotor | |
| Merk | Perkins |
| Model | 4016TAG1A |
| Motortype | 16 cilinders in V, 4 takt, lucht-naar-lucht nakoeling |
| Aanzuiging | Turbo |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Motor koelsysteem | Watergekoeld |
| Snelheidsregelsysteem | Elektronische snelheidsregelaar |
| Startmethode | Door 24V batterijen |
| Motorfiltersysteem | Droogtype luchtfilter, brandstoffilter, oliefilter, waterfilter |
| Cilinderinhoud (L) | 61.12 |
| Boring×Slag (mm) | 160×1190 |
| Compressieverhouding | 13.6: 1 |
| 100% Belasting brandstofverbruik (g/kw.h) | ≤205 |
| Smeringscapaciteit (L) | 237.2 |
| Alternator | |
| Merk | Leroy Somer |
| Model | LSA52.3S5 |
| Opwekkings type | Borstelloze zelfopgewekte AVR-regeling |
| Verbindingstype | 3 fase 4 polen |
| Stabiele frequentieverandering | 0.50% |
| Onbelaste spanning | ≥95%-105% |
| Stabiele spanning | ≤±1% |
| Isolatieklasse | Klasse H |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| De componenten van de generator | |
| (1) Dieselmotor; (2) Alternator; (3) Watertank & radiator assemblage; (4) Bedieningspaneel; (5) Basisframe. | |
![]()
Toepassingen:
1. Industriegebied: onroerend goed, ziekenhuis, hotel, bank, bouw, fabriek, olieveld, luchthaven, mijnbouw, spoorweg, enz.
2. Thuisgebruik: persoonlijk gebruik voor huis, kamperen, feest, enz.
3. Telecom, mobiele toren, enz.
4. Eiland, woestijn of elke plaats zonder elektriciteit
5. Als noodapparatuur speciaal voor natuurrampen, zoals tyfoon, aardbeving, zware sneeuwval, enz.
6. Stand-by stroom of hoofdvoeding, binnen of buiten gebruik.
![]()
Waarom voor ons kiezen?
1.Sunkings is de eerste groep leveranciers van handelsverzekeringen, stemt ermee in zich te houden aan productkwaliteit en leveringsverplichtingen. 100% restitutie van de betaling tegen de levertijd.
2.Alibaba beoordeelde 4 jaar Gold Supplier.
3.Geïnspecteerd door de inspectie-instelling van Bureau Veritas Certification.
4.100% QC-inspectie vóór verzending.
5.Beste kwaliteit & Beste service met concurrerende prijs.
FAQ
1.Wat is het vermogensbereik van uw dieselgeneratorsets?
Antwoord: We kunnen dieselgeneratorsets leveren van 25kva tot 2750kva.
2.Wat is uw betalingstermijn?
Antwoord: We kunnen T/T en L/C accepteren.
3.Wat is uw garantie?
Antwoord: Eén jaar of 1000 draaiuren, afhankelijk van wat het eerst komt.
4.Wat is uw MOQ?
Antwoord: MOQ is 1 set.
5.Wat is de frequentie- en spanningsstandaard of uw dieselgeneratorsets?
Antwoord: 50Hz / 60Hz, 480/277V, 415/240V, 400/230V, 380/220V of gevraagde spanning.
6.Biedt u OEM-service aan?
Antwoord: Ja.
7.Wat is uw levertijd?
Antwoord: Gemiddeld 20 dagen.