|
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCL495 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 450kva back-up diesel generator 360kw Cummins Silent Genset 3 fase generator
Voordelenvan Cummins-stemloze generator:
1. Internationale garantie dienst
2. Met ISO9001 & CE-certificering
3Er zijn veel goedkopere onderdelen op de wereldmarkt.
4Gecoupleerd met de Stamford-generator,Leroy Someralternator of ChineesFarrandalternator
5Perfecte after-service netwerk.
6Zowel 50Hz als 60Hz.
7- Strenge test met 50% belasting, 75% belasting, 100% belasting en 110% belasting
8Korte levertijd
Technische specificaties
| Genset-model | SCL495 |
| Eerste macht | 360 kW/450 KVA |
| Stand-by-vermogen | 396 kW/495 KVA |
| Fasenummer | 3 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Nominale spanning | 230/400V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale stroom | 648A |
| Gensetstructuur | Stil type |
| Afmeting | 4600 × 1600 × 2300 mm |
| Nettogewicht | 4350 kg |
| Geluidsniveau | 75 dB op 7 meter |
| Capaciteit van de brandstoftank | 8 uur |
| Motormodel | 6ZTAA13-G2 |
| Motorkenmerken | 6-cilinder in-line, 4-takt, watergekoeld, turboladen |
| Bore * beroerte | 130 mm × 163 mm |
| Verplaatsing | 13L |
| Vermogen gedurende 12 uur (kw) | 390 kW/1500 |
| Brandstofverbruik (g/kw.h) | 192 |
| Compressieverhouding | 17:1 |
| Brandstofsysteem | Elektronische injectie |
| Alternatormodel | Leroy Somer / TAL-A47-B |
| Excitatiemodus | Brushless zelfgevoelig |
| Isolatie klasse | H |
| Beschermingsklasse | IP23 |
| Tipe constructie | SAE-schijfkoppeling |
| Controlepaneel | Deepsea/ComAp/Smartgen |
| Smartgen 6110 | Het kan functies uitvoeren zoals automatische start/stop, gegevensmeting en alarmering.automatische schakelbesturingsfuncties (AMF), met name geschikt voor het automatiseringssysteem bestaande uit hoofdinstallaties en generatoren |
![]()
SHX geluidsdichte generator set kenmerken:
Een nieuw soort akoestisch materiaal wordt gebruikt als pugging, geluidsreducerende terugstroming windtunnel wordt gebruikt als generator
De installatie van een ventilatiesysteem en een luik in het raam om regen en andere indringers te voorkomen.
een geluidsdemper met een dubbele niveaustructuur en een andere geluidsdemper tussen twee niveaus houden het geluid op het laagst mogelijke niveau.
De doos heeft een modulaire structuur met indicator- en onderhoudsdeuren die de installatie, werking en onderhoud mogelijk maken.
Het gebruik van een speciale vormgeving, een gemiddeld geruisarme dieselgenerator, is een zeer handig onderhoud.
Het geluidsniveau kan tot 75 dB (A) dalen (op LP7m).
Omvang van het aanbodvan een geluidsvrije generator
1.Standaard gereedschapskits en volledige handleidingen voor het gebruik/onderhoud/onderdelen voor motor/alternator
2Een gloednieuwe motor, met startmotor.
3Brandnieuwe borstelloze generator, enkellagers, flensverbinding, IP21-23, H-isolatie klasse, met AVR.
4Automatisch bedieningspaneel, met LCD-display.
5.Aandrijving met batterijoplaadgenerator.
5.circuit breaker, uitlaat geluidsdemper
6Radiator voor een omgevingstemperatuur van 40°C en twee verdiepingen koeling, met ventilator en voorste beveiliging.
7.Anti-vibratie pads zijn bevestigd tussen motor/alternator en basis frame, om ervoor te zorgen dat de concurreren generator
Het is onder stabilisatie.
8.Skid gemonteerde bodem brandstoftank - 8 uur continu draaien voor keuze (grotere brandstoftank op uw vraag
onder extra kosten)
9.Externe ingebouwde noodstopknop voor extra veiligheid
10De kleuren en merken op uw wensen.
11.Facultationeel: ATS (automatische overdrachtsschakelaar), batterijoplader voor de nettoevoer, splijtstof-waterseparator,
waterverwarmer en olieverwarmer (afhankelijk van het gebruik),brandstoffilter, oliefilter, waterfilter en luchtfilter, Parallel
systeem voor uw keuze.
![]()
Ons bedrijf hecht veel waarde aan de after-sales service, de gebruiker om een computerarchief op te zetten,
Voor elke categorie generator die in ons bedrijf wordt aangeboden, zijn alle
Voor het helpen van klanten om de werking te beheersen,
Wij bieden in het bijzonder gratis training op het terrein van verschillende soorten generatoren.
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCL495 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | standaard de uitvoerverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SHX 450kva back-up diesel generator 360kw Cummins Silent Genset 3 fase generator
Voordelenvan Cummins-stemloze generator:
1. Internationale garantie dienst
2. Met ISO9001 & CE-certificering
3Er zijn veel goedkopere onderdelen op de wereldmarkt.
4Gecoupleerd met de Stamford-generator,Leroy Someralternator of ChineesFarrandalternator
5Perfecte after-service netwerk.
6Zowel 50Hz als 60Hz.
7- Strenge test met 50% belasting, 75% belasting, 100% belasting en 110% belasting
8Korte levertijd
Technische specificaties
| Genset-model | SCL495 |
| Eerste macht | 360 kW/450 KVA |
| Stand-by-vermogen | 396 kW/495 KVA |
| Fasenummer | 3 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Nominale spanning | 230/400V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale stroom | 648A |
| Gensetstructuur | Stil type |
| Afmeting | 4600 × 1600 × 2300 mm |
| Nettogewicht | 4350 kg |
| Geluidsniveau | 75 dB op 7 meter |
| Capaciteit van de brandstoftank | 8 uur |
| Motormodel | 6ZTAA13-G2 |
| Motorkenmerken | 6-cilinder in-line, 4-takt, watergekoeld, turboladen |
| Bore * beroerte | 130 mm × 163 mm |
| Verplaatsing | 13L |
| Vermogen gedurende 12 uur (kw) | 390 kW/1500 |
| Brandstofverbruik (g/kw.h) | 192 |
| Compressieverhouding | 17:1 |
| Brandstofsysteem | Elektronische injectie |
| Alternatormodel | Leroy Somer / TAL-A47-B |
| Excitatiemodus | Brushless zelfgevoelig |
| Isolatie klasse | H |
| Beschermingsklasse | IP23 |
| Tipe constructie | SAE-schijfkoppeling |
| Controlepaneel | Deepsea/ComAp/Smartgen |
| Smartgen 6110 | Het kan functies uitvoeren zoals automatische start/stop, gegevensmeting en alarmering.automatische schakelbesturingsfuncties (AMF), met name geschikt voor het automatiseringssysteem bestaande uit hoofdinstallaties en generatoren |
![]()
SHX geluidsdichte generator set kenmerken:
Een nieuw soort akoestisch materiaal wordt gebruikt als pugging, geluidsreducerende terugstroming windtunnel wordt gebruikt als generator
De installatie van een ventilatiesysteem en een luik in het raam om regen en andere indringers te voorkomen.
een geluidsdemper met een dubbele niveaustructuur en een andere geluidsdemper tussen twee niveaus houden het geluid op het laagst mogelijke niveau.
De doos heeft een modulaire structuur met indicator- en onderhoudsdeuren die de installatie, werking en onderhoud mogelijk maken.
Het gebruik van een speciale vormgeving, een gemiddeld geruisarme dieselgenerator, is een zeer handig onderhoud.
Het geluidsniveau kan tot 75 dB (A) dalen (op LP7m).
Omvang van het aanbodvan een geluidsvrije generator
1.Standaard gereedschapskits en volledige handleidingen voor het gebruik/onderhoud/onderdelen voor motor/alternator
2Een gloednieuwe motor, met startmotor.
3Brandnieuwe borstelloze generator, enkellagers, flensverbinding, IP21-23, H-isolatie klasse, met AVR.
4Automatisch bedieningspaneel, met LCD-display.
5.Aandrijving met batterijoplaadgenerator.
5.circuit breaker, uitlaat geluidsdemper
6Radiator voor een omgevingstemperatuur van 40°C en twee verdiepingen koeling, met ventilator en voorste beveiliging.
7.Anti-vibratie pads zijn bevestigd tussen motor/alternator en basis frame, om ervoor te zorgen dat de concurreren generator
Het is onder stabilisatie.
8.Skid gemonteerde bodem brandstoftank - 8 uur continu draaien voor keuze (grotere brandstoftank op uw vraag
onder extra kosten)
9.Externe ingebouwde noodstopknop voor extra veiligheid
10De kleuren en merken op uw wensen.
11.Facultationeel: ATS (automatische overdrachtsschakelaar), batterijoplader voor de nettoevoer, splijtstof-waterseparator,
waterverwarmer en olieverwarmer (afhankelijk van het gebruik),brandstoffilter, oliefilter, waterfilter en luchtfilter, Parallel
systeem voor uw keuze.
![]()
Ons bedrijf hecht veel waarde aan de after-sales service, de gebruiker om een computerarchief op te zetten,
Voor elke categorie generator die in ons bedrijf wordt aangeboden, zijn alle
Voor het helpen van klanten om de werking te beheersen,
Wij bieden in het bijzonder gratis training op het terrein van verschillende soorten generatoren.