|
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCF1257 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $259,000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Concurrerende voordelen
![]()
Productgegevens
![]()
![]()
Productbeschrijving
| Modelnummer | SCF1257 |
| Nominale spanning | 230/400V |
| Nominale stroom | 10-3800A |
| Versnelling | 1500/1800 RPM |
| Frequentie. | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel. | KTA38-G9 |
| Controller | Deepsea/Smartgen/etc. |
| Opties | ATS/container/open type |
| Garantietijd | 1 jaar of 1000 uur |
| Alternator | Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer |
| Brandstoftank | Basisbrandstoftank/externe FueL-tank |
| Controlepaneel | Digitaal LCD-display |
| Koelmethode | Waterkoelingssysteem |
| Certificaat | CE/ISO9001/ISO14001 |
Profiel van het bedrijf
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Toepassing van het product
![]()
Uitstalling
![]()
![]()
![]()
Ons team
![]()
Klanten
![]()
![]()
![]()
![]()
Certificeringen
![]()
|
| Merknaam: | SHX |
| Modelnummer: | SCF1257 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $259,000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Concurrerende voordelen
![]()
Productgegevens
![]()
![]()
Productbeschrijving
| Modelnummer | SCF1257 |
| Nominale spanning | 230/400V |
| Nominale stroom | 10-3800A |
| Versnelling | 1500/1800 RPM |
| Frequentie. | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel. | KTA38-G9 |
| Controller | Deepsea/Smartgen/etc. |
| Opties | ATS/container/open type |
| Garantietijd | 1 jaar of 1000 uur |
| Alternator | Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer |
| Brandstoftank | Basisbrandstoftank/externe FueL-tank |
| Controlepaneel | Digitaal LCD-display |
| Koelmethode | Waterkoelingssysteem |
| Certificaat | CE/ISO9001/ISO14001 |
Profiel van het bedrijf
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Toepassing van het product
![]()
Uitstalling
![]()
![]()
![]()
Ons team
![]()
Klanten
![]()
![]()
![]()
![]()
Certificeringen
![]()